Drukarnia Lotos Poligrafia posiada duże doświadczenie w druku czasopism. Od lat drukujemy tygodniki, miesięczniki oraz dwumiesięczniki branżowe i tematyczne. Rozumiemy potrzeby i wymagania wydawców czasopism – wiemy, jak ważna jest wysoka jakość czasopism i terminowość dostaw.

Czasopisma branżowe i tematyczne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników oraz reklamodawców. Są doskonałym narzędziem komunikacji docierającym do czytelników stanowiących jednocześnie grupę potencjalnych odbiorców reklamowanych w czasopismach towarów i usług.

Reklamy w czasopismach branżowych i tematycznych wymagają od nas szczególnie wysokiej dbałości o jakość druku.

Naszym wspólnym celem – wydawców czasopism branżowych i tematycznych oraz nas, wykonujących druk czasopism – jest sprawienie, aby w erze cyfryzacji przyciągnąć uwagę czytelników do treści przekazywanych w formie wydrukowanej na papierze dzięki profesjonalnemu wyglądowi i formie łatwej w odbiorze.

<< czytaj więcej >>

Dlaczego warto wybrać Lotos Poligrafia do druku czasopism?

Jesteśmy drukarnią z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się m.in. w druku czasopism, magazynów i katalogów. Wybierając usługi drukarni Lotos Poligrafia, zyskujesz:

Doskonałą jakość druku: W drukarni Lotos Poligrafia korzystamy z najnowocześniejszych maszyn drukujących w technologii offsetu arkuszowego, dzięki czemu Twoje czasopisma będą cechowały się wyjątkową jakością odwzorowania kolorów i szczegółów ilustracji i tekstu. Druk offsetowy charakteryzuje się przy tym dużą elastycznością przy wyborze nakładów, więc jest to idealne rozwiązanie dla wydawców czasopism branżowych, którzy mogą precyzyjnie dobrać wysokość nakładu swoich czasopism.

Profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie zamówienia:
Każde zamówienie na druk czasopism trafia pod opiekę indywidualnie przydzielonego doradcy-technologa i jest obsługiwane przez doświadczony zespół specjalistów, którzy służą profesjonalnym doradztwem i wsparciem na każdym etapie realizacji projektu. Nasi eksperci mogą na przykład pomóc klientom w doborze odpowiedniego papieru i rodzaju uszlachetnień druku. Pomagają szukać optymalizacji kosztowych, a jeśli jest taka potrzeba, wspomagają także w kwestiach związanych z projektowaniem graficznym i składem tekstu. Dzięki temu cały proces druku czasopism przebiega sprawnie i efektywnie, a klienci mogą liczyć na najwyższą jakość usług.

Szybki czas realizacji: Dzięki zaawansowanym i wydajnym technologiom produkcyjnym oraz dobrej organizacji pracy i sprawdzonym procedurom, gwarantujemy szybką realizację zamówień, bez względu na ich wielkość i stopień skomplikowania.

Pomoc w dystrybucji: pracownicy drukarni Lotos Poligrafia dostarczają czasopisma do kolporterów własnym transportem. Realizują również wysyłkę prenumeratorską czasopism według rozdzielników Wydawcy po zapakowaniu pojedynczych egzemplarze z etykietami adresowymi lub listami przewozowymi.

Lotos Poligrafia – drukarnia dbająca o środowisko

W trosce o środowisko, stosujemy w procesach produkcyjnych rozwiązania przyjazne dla natury. Drukarnia korzysta z ekologicznych farb pozbawionych związków metali ciężkich oraz z papierów, produkowanych z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł, posiadających certyfikaty FSC. Dzięki temu proces druku czasopism jest zrównoważony i ogranicza negatywny wpływ na środowisko.
<< zwiń >>