Zadzwoń teraz!

Lotos Poligrafia Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 98
04-987 Warszawa

email: info@lotos-poligrafia.pl
tel.: +48 22 872-22-66
fax: +48 22 872-22-68

Drukarnia działa przez 24 godziny 5 dni w tygodniu.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00.

Oferta

Druk offsetowy

Drukujemy na maszynach ośmio-, pięcio-, i dwukolorowych. Nasz park maszynowy umożliwia bardzo szybki druk dwustronny w pełnym kolorze w formacie B1 i B2 albo jednostronny w przypadku prac z lakierem, lub konieczności zastosowania farb w kolorach dodatkowych (Pantone i HKS) ponad standardowy zestaw CMYK.

Najnowocześniejsze maszyny drukujące Heidelberg i manroland pomagają zapewnić najwyższą jakość, z której jesteśmy znani na rynku.

Maszyny te posiadają spektrofotometrycznym pomiarem odbitek, również każdej na bieżąco, co gwarantuje utrzymanie zadanej kolorystyki w całym nakładzie.

Korzystamy z systemu CIP3, który pozwala na przenoszenie informacji o wstępnym ustawieniu profili farbowych ze studia CtP bezpośrednio do maszyny, przechowywanie ich i wykorzystywanie przy wznowieniach w celu zachowania powtarzalności kolorystycznej kolejnych wydań.

Posiadamy oprogramowanie Kodak InSite Prepress Portal, które umożliwia sprawdzenie impozycji, oraz zdalną akceptację prac przez klienta.

Druk cyfrowy

Drukujemy na maszynach kolorowych i monochromatycznych.

Druk cyfrowy polecamy naszym klientom do wykonania czasopism, książek, ulotek w niskich nakładach, nieopłacalnych przy wykonywaniu techniką offsetową.

Zapewniamy bardzo krótkie terminy wykonania. W szczególności wykorzystujemy maszyny cyfrowe do tworzenia różnego rodzaju druków personalizowanych.

Introligatornia

Introligatornia wyposażona jest w systemy do cięcia, falcerki w różnych konfiguracjach, nową linię do oprawy zeszytowej Muller Martini, jak również najnowocześniejszą maszynę w Polsce do oprawy miękkiej/klejonej Muller Martini Allegro, oraz automat do oprawy spiralnej.

Mamy także maszyny pomocnicze, takie jak bigówko-falcerka Bacciottini, do wykonywania folderów drukowanych na papierach o wysokiej gramaturze.

Wykonujemy również specjalistyczne prace ręczne: sklejanie, wklejanie, składanie teczek, insertowanie, kompletowanie, banderolowanie, wiercenie otworów, pojedyncze foliowanie, adresowanie oraz wysyłka prenumerat  i wiele innych.

Sklep internetowy

Nasz sklep został skonstruowany w celu przyspieszenia czynności potrzebnych do złożenia zamówienia, które występują podczas tradycyjnego procesu.

Można tutaj wgrać pliki, zaprojektować produkt oraz wybrać najkorzystniejszy wariant cenowy.

Oczywiście nie da się tutaj zamówić wszystkich artykułów jakie mamy w naszym portfolio.

Po wyceny produktów, lub nakładów, które tutaj nie występują prosimy zgłaszać się do przedstawicieli naszego działu handlowego.