Drukarnia Lotos Poligrafia została założona w 1988 roku przez Małgorzatę i Edwarda Dreszerów, jednakże rodzinne tradycje związane z branżą poligraficzną sięgają czasów przedwojennych.

Lotos Poligrafia jest drukarnią z Warszawy o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą najwyższą jakość, w rozsądnej cenie. Jakość ta jest na bieżąco potwierdzana przez certyfikaty ISO 9001:2015, ISO 14001: 2015 oraz certyfikat BRC (produkcja materiałów do kontaktu z żywnością), jak również wygrane w prestiżowych konkursach branżowych takich jak Złota Czcionka, czy Złoty Gryf.

Klientom naszej drukarni dostarczamy przede wszystkim: czasopisma, książki, foldery, katalogi, ulotki, teczki, bloczki. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt poligraficzny dostępny na rynku.

W naszej drukarni pracuje wielu inżynierów poligrafów

O możliwościach naszej drukarni decyduje przede wszystkim fachowość pracowników, dlatego można nam powierzyć nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zlecenie. Klienci są otoczeni opieką przez współpracującego z nimi technologa, który nadzoruje ich zlecenie od momentu otrzymania plików po dystrybucję.

Szczególną ofertę mamy dla początkujących wydawców, z którymi dzielimy się naszym doświadczeniem doradzając i ułatwiając im wybór papieru, oprawy, uszlachetnień. Bardzo często klienci korzystają z naszej pomocy przy przygotowaniu plików do druku.

drukarnia w Warszawie - Lotos Poligrafia

System Grafisoft Integrale

Oferujemy bardzo szybkie wykonywanie kalkulacji, dzięki m.in. wprowadzonemu systemowi zarządzania drukarnią, jakim jest System Grafisoft Integrale. Najszybciej trafi odpowiedź do klienta za pośrednictwem „Formularza zapytania o wycenę druku” zamieszczonego na tej stronie. O naszej fachowości świadczą liczne nagrody za jakość, między innymi „Złota Czcionka” zdobyta w prestiżowym Turnieju Drukarń organizowanym przez miesięcznik DIGIT.

Certyfikaty ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015

W drukarni Lotos Poligrafia funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem – posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 oraz certyfikat ISO 14001:2015, corocznie dokonywany jest ich audyt będący gwarancją niezmiennej, wysokiej jakości naszej produkcji, doskonałej organizacji pracy i dbałości o środowisko.

Fachowe porady, życzliwość i opiekę dodajemy gratis.